EVRİM İNANCI VE DOĞAL SELEKSİYON CİNAYET ŞİRKETİ

EVRİME İNANMAYANLAR CEZALANDIRILIYOR

Küresel çete iyi çalışıyor. Bir yandan bilimadamlarının evrim aleyhinde konuşmasını yasaklarken, diğer yandan “bakın bilimadamları evrimi savunuyor!” diye propaganda yapıyor. Arkamızla gülsek yeridir!

Yani evrim safsatası dogmatik olduğu kadar despotik bir inanç. Zira inanmazsanız böyle hakkınızdan gelmeye çalışıyorlar.

Tabi dini olarak evrim karşıtlığı yasak olduğu için hıristiyanlar akıllı tasarım fikrini ileri sürmek zorunda kaldılar. Kısaca biri yarattı ama allah yarattı demeleri yasak olduğu için gerisini getiremiyorlar.

“1925′de abd’de evrim’den bahsettiği için bir öğretmene 100$ ceza kesilmişti. 2005′de ise akıllı tasarım’ı müfredata sokup evrim’i zayıflatmaya çalışan bir okula 1.000.000$ ceza kesildi. peki 80 yılda ne oldu da değişti? …” Şuradan okuyun: kozmopolitaydinlar.wordpress.com

Şimdi evrime inanan beyni yıkanmış kesim her zamanki ezberleriyle “evrime inanılmaz, sadece teoridir, yok şöyledir böyledir falan filan” diyecektir elbette. Bir başkası da “evrim teori değildir, aslında ıspat edilmiştir, fakat siz inanmak istemiyorsunuz” şeklinde zırvalayacaktır. Bunları tartışma severlere havale edip asıl konumuza geçelim.

DOĞAL SELEKSİYON CİNAYET MEKANİZMASIDIR

Küresel çete on yıllardır evrime inanın diye didinip duruyor. Lakin kendisinin inanmadığını biliyoruz. Merak edenler SİYON LİDERLERİNİN PROTOKOLLERİ kitabından başlayıp devam edebilir.

Evrim hakkında onlarca film yayın yapıldı yazıldı çizildi edildi… Peki evrime inanmamız onlar için niye bu kadar önemli?

Devam etmeden önce Singularity ve Evrim Dini yazımı okusanız iyi olur. Orada kısaca açıkladım ama burada tekrar edeyim.

Doğal seleksiyonun hak olduğuna inanırsanız ne olur?

Muhtemelen darvin’in kulağına da ağababaları böyle uyduracaksın diye fısıldamışlar. Zira bu tür görüşlerin tamamı aynı kaynaktan çıkmışçasına benzerlikler taşıyor.

Tabii ki İslam dışı her görüş sonuçta İblis’e kadar uzanır. Ve dahi küfür tek dindir.

Şimdi gelelim küresel ölçekte propagandası yapılan ve hatta reddedenlerin cezalandırıldığı bu deli saçmasının en büyük, en sinsi yanına.

Evrimci bakış açısıyla bakarsak sözde, insan diğer canlıları elemiş ve doğal olarak sıyrılıp kendi hükümdarlığını ilan etmiş!

Öyleyse milyon dinarlık sorunuz şu olsun:

“Ya şimdiki insanı eleyebilecek güce sahip, yeni bir insan türü ortaya çıkarılırsa ne olacak? Hani siz maymunları elemiştiniz ya! Yeni insanın da size karşı doğal seleksiyon hakkını kabul edecek misiniz?

EVRİM İNANCI VE DOĞAL SELEKSİYON CİNAYET ŞİRKETİ” üzerine bir yorum

  1. hakan inanlı

    Elemiş durumdalar zaten bir abd vatandaşıyla suriye vatandaşı kangi kategoride eşit sayılabilir al sana asıl soru. Bakma Türkiye’de bizden daha rahat yaşadıklarına ki zaten onu da hiçbir zaman anlabilmiş değilim. Hükümetin kendi vatandaşına tanımadığı ayrıcalığı yarın aynı durumda biz olsak bir yudum su vermicek olan bu insanlara yapması çok düşündürücü. Vergiyi bizden alıp hizmeti başkasına vermesi gerçekten içler acısı bir durum.

yorum yazabilirsiniz

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s